Konsolidace úvěrů = Efektivní řešení

11.07.2013

O konsolidaci půjček

Konsolidace úvěrů vám pomůže se splácením vašich splátek, máte-li více než jednu půjčku. Jak to funguje? Převedete si všechny finanční závazky z půjček, úvěrů, kontokorentů a kreditních karet k jednomu poskytovateli a ten vám za to nabídne výhodnější podmínky, které spočívají především v nižších splátkách, jednodušší administrativě atd. Většinou si můžete i sami zvolit datum splátek. Rozhodněte se sami, který datum je pro vás nejlepší.
Další výhody záleží na tom, jakého poskytovatele oslovíte. Konsolidaci půjček poskytují banky i nebankovní společnosti.
Podle konkrétního poskytovatele se liší i podmínky pro získání konsolidace půjček. Většinou se požaduje plnoletost, trvalé bydliště na území ČR, trvalý zdroj příjmů a někteří poskytovatelé mají ještě další podmínky.
Chcete-li refinancovat své půjčky, připravte si všechny dokumenty, které ke stávajícím půjčkám máte.

Kalkulačka konsolidace půjček

Zaujala vás možnost konsolidace úvěrů, nebo ještě váháte a nejste si jisti výhody plynoucími z vaší situace? Během malé chvilky snadno zjistíte, zda se refinancování půjček vyplatí i vám. Pomůže vám v tom kalkulačka konsolidace půjček. Vyplňte do tohoto online nástroje všechny parametry a hned se dozvíte, kolik ušetříte + další faktory. Máte další otázky?

Konkrétní zkušenost s konsolidací půjčky

Miloš (56 let): „Vzal jsem si před několika měsíci dvě půjčky - jednu na auto a druhou na vybavení do bytu. S manželkou jsme si propočítali, že by nám peníze měly stačit na splácení obou půjček a ještě bychom si mohli něco málo šetřit. Jenže jsme nepočítali s tím, že manželka tak brzy otěhotní. Dokud ještě pracovala a byla na mateřské, tak jsme vše zvládali, akorát kvůli výbavě na dítě jsme neušetřili, ale když přešla na rodičovskou dovolenou a její příjem se radikálně snížil, nastal problém. Bál jsem se, že ho nebudu schopný vyřešit a že se naše rodina dostanete do velkých finančních problémů. Naštěstí jsem se s touto potíží svěřil kamarádovi, který již měl zkušenost s refinancováním půjček. Doporučil mi tento postup, já ho poslechl a nyní máme takové splátky, které bez problémů zvládáme splácet."

Bezplatná žádost o půjčku Položit otázku

Kurzy měn

Vlajka meny USD USD = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny HRK HRK = změna

Komodity

Stříbro - graf ceny
Zlato - graf ceny
© 2002 - 2024 Vytvořil Ing. Josef Vrba
Finance, Finanční, Půjčka, Půjčky, Dluh, Dluhy, Banka, Účet, Peníze